Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Міському голові можна те чого не можна іншим – навіть приватизувати парк

Що не день, то більше учасники Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» дізнаються фактів зловживань Глобинського міського голови Станіслава Джуся, які виходять за рамки вседозволеності своїм цинізмом.

Так, в результаті реагування на забруднення паркової зони з’ясувалося, що Станіслав Джусь приватизував (рішенням Глобинської міської ради) частину центрального парку зі сторони вул. Садової, яку за даними публічної кадастрової карти України він отримав у власність в 2014 році, при тому з зеленими насадженнями на ній - каштанами.

Розмір приватизованої частини парку складає майже 5 соток (0,0495 га) з присвоєним земельній ділянці кадастровим номером 5320610100:50:005:1951 та цільовим призначенням «для індивідуального садівництва».

Більше того, за даними публічної кадастрової карти України Станіслав Джусь поряд одночасно приватизував (рішенням Глобинської міської ради) в 2014 році ще одну земельну ділянку з кадастровим номером 5320610100:50:005:1952 площею 0,0677 га з цільовим призначенням «для індивідуального садівництва».

В той же час, згідно ч. 4 ст. 116 Земельного кодексу України передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання, а Станіслав Джусь отримав два рази вищевказані земельні ділянки з однаковим цільовим призначенням.

На фоні того як пересічний житель Глобинської міської об’єднаної територіально громади залишився без свого колективного городу та не може приватизувати те, що належить йому по праву, міський голова Станіслав Джусь демонструє дива підприємливості, яка в нього напевне залишилася з часів ведення ним підприємницької діяльності.

Шановні керівники правоохоронних органів (прокуратури, поліції та інші), вищевикладені обставини чітко вказують на використання Глобинським міським головою Станіславом Джусем свого службового становища з метою незаконного отримання у власність земельної ділянки – частини центрального парку м. Глобине, а тому мешканці громади мають побачити Вашу адекватну реакцію через порушене по даному факту кримінальне провадження та притягнення до відповідальності всього кола посадових осіб Глобинської міської ради, які на рівні з міським головою допустили зловживання службовим становищем.

 

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ