Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Глобинські бобри «пирогівського виводку» отримали покарання у вигляді 850 грн. штрафу

5 квітня Глобинський районний суд Полтавської області виніс вирок двом особам обвинуваченим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.246 КК України, за незаконну порубку дерев у захисному лісовому насадженні, про що стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

З повним текстом судового рішення можна ознайомитися за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/65833097

Вказаним вироком суд затвердив угоди про визнання винуватості, укладені 21 березня 2017 року між прокурором Глобинського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури та двома обвинуваченими.

Визнав двох осіб винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України та призначив їм узгоджене мінімальне покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 гривень.

В той же час, судом було задоволено позов прокурора Глобинського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури та стягнуто з винних солідарно на користь Глобинської міської ради збитки, завдані незаконною порубкою лісу в сумі 62142 грн. 47 коп.

Крім того, в дохід держави конфісковано: дві бензинові ланцюгові пилки: «СS 523hm» та «GooD Luck», а також розпиляні стовбури дерев породи ясен загальним об’ємом 4,50 куб.м.

 

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ