Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Операція «ЛІКВІДАЦІЯ» та інші пригоди ШУРИКА

На кожну нову каденцію міського голови «нове комунальне підприємство» – виборча реальність Глобинського міського голови Станіслава Джуся.

Так-так, в Глобинській міській раді почали створювати нове Комунальне підприємство «Глобинське», яке перейме естафету в Комбіната комунальних підприємств міста Глобине, яке показало свою ефективну роботу – гори сміття по всій громаді із-за відсутності контейнерних майданчиків та діалогу з жителями щодо необхідності укладення договорів на його утилізацію, знищена водна фауна «Заводської» частини річки «Сухий Омельник», відсутність належного водопостачання в більшості багатоквартирних будинках міста тощо.

Навіщо розв’язувати проблеми комунального підприємства, а відповідно жителів громади, від якості надання комунальних послуг якого залежить комфортність їхнього життя в громаді, шукати причини їх виникнення, а відповідно й усувати їх, якщо можна на кожну свою каденцію міського голови створювати нове комунальне підприємство - саме такий сценарій ми зараз спостерігаємо в Глобинській міській об’єднаній територіальній громаді.

При тому, такий сценарій – «початку з нового листа» може й можна було б виправдати, якби йому були реальні вагомі пояснення, якби винні за доведення до неплатоспроможності комунального підприємства – начальник Володимир Карабут та профільний заступник міського голови Олександр Артюшенко понесли хоч якусь відповідальність, а тому є всі підстави вважати, що нове комунальне підприємство настигне таж участь.

В тім, на думку багатьох, справа вся в Шурику, який на відміну від головного персонажу фільму «Операція «И» та інші пригоди Шурика» тісно пов’язавшись вузами кор…ї роботи з міським очільником насправді заправляє всіма питаннями де його кор…а робота принесе достаток.

Питання лише в одному – достаток кому?

На думку члена Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» та фахового юриста Володимира Молодчина:

«За ліквідацією старого та створення нового комунального підприємства криється в першу чергу бажання міських чиновників приховати результати своєї з…ї діяльності, оскільки окрім фінансових проблем діяльність ККП м. Глобине, на чолі з його керівником Володимиром Карабутом, профільним заступником міського голови Олександром Артюшенком та міським головою Станіславом Джусем, обростає кримінальними провадженнями».

До слова, кримінальних проваджень, по фактах діяльності вищевказаних осіб, стане ще на одне більше, оскільки умисне доведення підприємства до неплатоспроможності є кримінально-караним злочином, а тому Володимир Молодчин вже подав відповідну заяву до правоохоронних органів.

 

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ