Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Скажемо браконьєрству: «НІ»

15 ятірів, 4 сітки-доріжки, 1 раколовка – саме стільки вивудили із «Колгоспної» частини річки «Сухий Омельник» в м. Глобине активісти та члени громадських організацій «Рибалки Глобинщини» та Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини» під час чергово рейду водойми 4 червня.

За словами одного з учасників рейду Віталія Олійника: «Браконьєри продовжують свій брудний промисел, не полишаючи намірів незаконного заволодіння водними ресурсами, але ми будемо й надалі робити все можливе щоб перешкодити їм. З цією метою ми застосували новий, як правило не доступний з човна, метод виявлення одного зі знарядь браконьєрського лову - ятірів. Ми обстежили берегову зону та облаштовані на ній кладки де і виявили два десятки знарядь браконьєрського лову».

Як відмітив Віталій: «більшість з виявлених знарядь браконьєрського лову виявлені по береговій зоні житлової забудови де кожен власник має свою кладку, тож не складно здогадатися кому належать виявлені знаряддя. Ми ж налаштовані рішуче боротися з цим брудним промислом не чистих на руку жителів».

У своїй основі браконьєрство має моральну деградацію, падіння моральності, ідеологію вседозволеності, безкарності, правового нігілізму і можливості заробляти на аморальних речах («ніхто не має права заважати мені заробляти гроші будь-яким шляхом»). Браконьєрство грубо порушує права дикої флори і фауни на існування.

Боротьба з браконьоєрами буде тривати, а тому закликаємо жителів міста не бути байдужими та допомагати активістам зупинити їх.

То ж далі буде ...

 

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ