Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Бізнесмен він і у владі бізнесмен, або як міський голова спонсорує себе з міського бюджету

Як відомо Станіслав Джусь до свого обрання на посаду Глобинського міського голови активно займався бізнесом (з 2003 року підприємець - магазин „Електролюкс”), чого не полишив робити й після свого обрання, але вже з більшим розмахом та залученням бюджетних коштів.

Серед відомих на даний час способів викачки міським головою бюджетних коштів є здавання в оренду міській раді його тестем автомобіля для його потреб, того самого, на якому він їздить і зараз, а тому не складно здогадатися, що реєстрація автомобіля на тестя є фікцією.

Правда після виявлення Громадським рухом «За розвиток і процвітання Глобинщини» даного факту та розголосу в 2015 році, міський очільник поквапився розірвати договір оренди автомобіля та змушений тепер їздити на ньому не отримуючи бюджетних коштів за оренду.

Також, на сьогоднішній день, виявлено, що міський очільник приватизував частину центрального парку.

В тім, все вищеперераховане дрібниці, в порівняні з тим скільки бюджетних коштів міський очільник отримує щороку за здачу в оренду належного йому майна, приватизація ним якого викликає не менше запитань.

Як ви здогадалися мова йде про приватизований Станіславом Джусем в центральному парку кінотеатр «Комсомолець» частина приміщення якого орендується Глобинською районною ДЮСШ.

Справа в тому, що кожного року Глобинська міська рада спрямовує на районний бюджет субвенцію, з якої 120 тис. грн. йде на оренду Глобинською районною ДЮСШ приміщення, власником якого є міський очільник.

Щомісяця Глобинська районна ДЮСШ сплачує орендавцю, яким виступає в якості суборендаря брат міського голови Олександр Джусь, 10 тис. грн., тим самим, щорічно поповнюючи сімейний бюджет родини Джуся на 120 тис. грн.

Варто відмітити, що в своїй біографії Станіслав Джусь зазначає, що з 2010 року є першим заступником голови Полтавської обласної ВГО „Громадський комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією”.

 

Член громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини» Володимир Молодчин
НАГОРУ