Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Сільський голова – як покликання життя!

Щоденно ми бачимо, чуємо, читаємо про корумповану, нетямущу, іноді прямо недалеку владу не тільки в Києві, а й на місцях. І сьогодні хочеться розповісти про представника нашої громади, котрий скоріше є винятком з правил.

Історія бере початок в 2002 році, коли молодий та затятий вчитель історії стає сільським головою с. Бабичівка, с. Устимівка с. Новобудова та с. Набережне (одна сільська рада на чотири села. Саме з того моменту починається напружена та кропітка робота Живолупа Станіслава Анатолійовича, оскільки коли ти дійсно є слугою свого народу, а саме так і має бути, працювати потрібно багато й завзято. І саме такою буде його робота впродовж вже майже п’ятнадцяти років.

Розповідати всю автобіографію Станіслава Анатолійовича буде досить довго, тому зупинимось на останніх декількох роках досягнень, особливо зважаючи на те, що з 2016 року ці села увійшли в склад Глобинської ОТГ на хвилі децентралізації.

Відвідуючи сесії міської ради, кожен мав змогу бачити, як в.о. старости (а саме таку посаду обіймає Станіслав Анатолійович наразі), один з небагатьох представників народу відстоює наші права, «вибиває» фінансування, порушує гострі соціальні питання та долучається до обговорення повістки дня. Саме під його керівництвом за останні декілька років відкритий дитячий садочок при Бабичівському навчально – виховному комплексі, проведене освітлення, проводяться дійсно важливі ремонти доріг, асфальтуються вулиці, проводиться підсипання, закуповується апаратура для соціального та естетичного розвитку населення. Як стало відомо, в разі перемоги, він планує долучитись і до медичної реформи, безпосередньо відкривши амбулаторію для свого старостинського округу, провести ремонт школи, налагодити інфраструктуру, для як найшвидшого сполучення між селом та м. Глобине.

І чим більше дізнавались про нього в жителів сіл, тим більше хотілось побажати і тим, хто на місцях, і тим, хто в Києві, щоб про кожного служителя народу так відгукувались ті, хто його обрав!

 

Голова профспілкового комітету Устимівської дослідної станції рослинництва Станіслав Карайбіда
НАГОРУ