Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Нове Комунальне підприємство «Глобинське» та його новий керівник працють в стилі попередників

Здавалось би новий керівник нового КП «Глобинське», яке створили бо старе ККП м. Глобине набралося боргів та штрафних санкцій, мав проаналізувати роботу свого попередника та з чистого листа працювати по закону, на що, в тому числі, надіялися міські депутати, даючи свою згоду на ліквідацію старого та створення нового комунального підприємства.

Але здається вся справа в кураторах комунального підприємства, якими залишаються бути заступник міського голови Олександр Артюшенко та сам міський очільник Станіслав Джусь, стиль роботи яких свідчить про протилежне, останні так переймаються дерибаном міського бюджету, що не бояться жодних санкцій, які можуть бути знову застосовані вже до новоствореного комунального підприємства.

А підстав для їх застосування більш ніж достатньо, оскільки в КП «Глобинське» до цього часу відсутній:

  • дозвол на спецводокористування (за відсутність аналогічного дозволу до старого ККП м. Глобине було застосовано мільйонні санкції);
  • ліцензія на водопостачання;
  • дозвіл на використання надр землі;
  • технологічні нормативи;
  • дозвіл на викиди в навколишнє середовище;
  • тощо (цей перелік не є вичерпним).

Тож Громадський рух «За розвиток і процвітання Глобинщини» звертається до депутатів Глобинської міської ради з проханням взяти це питання під свій контроль, що б не допустити повторення ситуації застосування до комунального підприємства мільйонних санкцій.

 

Прес-служба Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ