Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Як міський чиновник кришу крив

28 листопада цього року в м. Глобине було урочисто відкрито Центр надання адміністративних послуг Глобинської громади.

Серед гостів свята були голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою»,  представники  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, які вітали жителів громади з такою подією.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко відмітив особистий вклад міського голови Станіслав Джуся в створенні міського ЦНАПУ, вручив почесну відзнаку облдержадміністрації, а також символічну булаву, як наснагу  для нових звершень і досягнень по розбудові Глобинської громади.

Та чи міг знати і гадати голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, якою ціною Глобинській громаді даються ці нові звершення і досягнення, звісно, що ні.

В свою чергу, для членів та прихильників Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини», які знають, якою «ціною» даються всі нові звершення і досягнення в Глобинській громаді, не було здивуванням, що одночасно з капітельним ремонтом приміщення Центру надання адміністративних послуг Глобинської громади, у заступника міського голови Олександра Артюшенка були виконані роботи з капітального ремонту покрівлі даху його будинку.

Можна було б подумати, що це звична справа, як би не одне але – що роботи були виконанні працівниками того ж підприємства та аналогічною металочерепицею, що і на ЦНАПі.

Тож нам вчергове вдалося з’ясувати, що криється за помпезністю міської влади – зухвалий грабунок жителів громади.

Тепер же слово за правоохоронцями…

Володимир Молодчин, член Громадського руху «За розвиток і процвітання Глобинщини»
НАГОРУ