Створити обліковий запис

*

*

*

*

*

*

Паркова зона в центрі м. Глобине

Ось така вона паркова зона в центрі м. Глобине зі сторони вул. Садової.

Ось така вона паркова зона в центрі м. Глобине зі сторони вул. Садової. З одного боку бур'яни та смітники навколо власності нинішнього міського голови, а з іншого боку накатана через парк грунтова дорога до будиночків, там де її в природі не має бути.

До речі до будиночків, які збудовано на рекреаційних землях (парковій землі), яка незаконно була відведена у власність (шляхом зміни цільового призначення майже гектару паркової зони) за каденції міського голови Ковніра С.О.

З викладеного слідує, що міські паркові зони можна використовувати хоч під гоночні раллі - за це всерівно ніхто не несе відповідальності.

P.S.

На мій запит міська рада надала відповідь, що в м. ГЛОБИНЕ згідно відомостей 6-зем немає земель рекреаційного призначення (паркових зон), що напряму суперечить відомостям генерального плану міста, а тому не дивно буде, якщо невдовзі в парку збудують супермаркет чи бізнес-центр для "АГРАРІЇВ" або навіть зроблять з нього пахане поле - їм же землі нада більше всіх - все реально враховуючи, що мер в нас "АГРАРНИЙ".

Володимир Молодчин

НАГОРУ